Archív noviniek

Leona Lewis pracuje s Justinom Timberlak-om 1.11.2008

Leona Lewis je späť z Londýna kde bola otvárať najnovšie a najväčšie Britské nákupné stredisko. Najnovšie správy zistili že Leona Lewis pracuje s Justinom Timberlak-om. Na čom spolu pracujú médiá nezistili.Vieme len že spolu chodia na pracovné obedy tak to udal tajný zdroj.Leona Lewis to nepoprela ale nedodala k tomu nič viac.


Britney Spears valcuje 16.10.2008

imgBritney Spears sa určite nedá len tak zničiť, či nebodaj skrotiť. Možno o tom neviete, alebo ste to postrehli, opäť v hitparádach začala bodovať novým videoklipom z kancelárskeho prostredia okoreneným samotnou Britney. Ľudia nechápem, ako dokážu vyretušovať videoklip. Alebo len bulvár retušuje fotky k horšiemu. Britney vyzerá k svetu. Nedávne ocenenia za úspešný comeback a za imidž a album a podobne, len pomáhajú sa Britney dostať späť. Možno sa len zaplietla s divnými ľuďmi a možno ruplo v bedni, keď si zmenila účes a spravila pár chýb. Ale ako hovorím, nedá sa... a držme jej teda palce. Najnovší videoklip sa volá Zoženšťovač - "Womanizer" a pozrieť si ho môžete priamo na http://www.youtube.com/user/BritneyTV?ob=1 Britney's Youtube Channel.


Vitajte na Lyrics site 16.2.2008

Už pred rokmi ma napadlo spraviť malý webík s textami piesní, ktoré som za dlhšiu dobu nazbieral, niektoré spravil sám z odposluchu spravil. Chcem vás uvítať, že ste dorazili až sem. Ak by mal ktokoľvek, čokoľvek na srdci, nech sa mi ozve. nebudem sa snažiť konkurovať žiadnemu veľkému webu, no i tak začínam pomaličky plniť webík správičkami. Malá pomoc sa zíde, takže kto má záujem, nech sa prihlási.


3 Doors Down s novým albumom 16.2.2008

imgOd posledného albumu kapely 3 Doors Down "Seventeen Days" ubehli takmer tri roky. A teraz hlásajú, že ich ďalší album by mal výjsť už v máji tohto roku. Kto je fanúšikom tejto kapely sa môže tešiť na lákadlá v podobe pripravovaných klipov a snáď aj nejakej tej budúcej hitovky.


Odovdzávanie Oscarov 2008 16.2.2008

imgTohtoročné odovzdávanie OscarovTM bude prebiehať 24 februára. Markéta Irglová by mala s Glenom Hansardom zaspievať ich slávnu Falling Slowly z ich filmu Once. Šance na získanie Oscara majú vysoké, keďže sú za konkrétnu pieseň novimovaní. Účinkujúci na galavečeri a celej slávnej ceremónií sú nasledovní: Amy Adams, Jessica Alba, Cate Blanchett, Josh Brolin, Steve Carell, George Clooney, Penelope Cruz, Miley Cyrus, Patrick Dempsey, Cameron Diaz, Colin Farrell, Harrison Ford, Jennifer Garner, Tom Hanks, Anne Hathaway, Katherine Heigl, Jonah Hill, Dwayne "The Rock" Johnson, Nicole Kidman, James McAvoy, Queen Latifah, Seth Rogen, Martin Scorsese, Hilary Swank, John Travolta, Denzel Washington a Renee Zellweger. Samozrejme poradie podľa abecedy, nie podľa významu...


Liam Gallagher z Oasis je ženáč 16.2.2008

img Liam Gallagher - frontman britskej kapely Osasis je po druhý krát ženáč. Zobral si známu tvár dievčenskej All Saints menom Nicole Appleton. Svoje áno jej pritom povedla v rovnakej kaplnke, ako pred viac ako desaťrokmi svojej bývalej Petsy Kensit. Sobáš sa uskutočnil tajne a v tichosti na 14 februára a teda na Sv. Valentína.